Zeytin Dalı Harekâtını destekliyoruz.

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi olarak devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız ve destekçisiyiz, dedi.

Zeytin Dalı Harekâtını destekliyoruz. Dünya

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve Kadın Meclisi üyeleri Türkiye’nin Afrin’e yönelik başlattığı “Zeytin Dalı Harekâtını” desteklemek adına basın açıklaması yaptı. Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi üyeleri, vatan ve bayrak sevgimizi sembolize eden üstünde ay yıldız ve İstiklal Marşı’nın birer kıtasının yer aldığı kıyafetler ile vatan ve millet sevgisine vurgu yaptılar.

Çocuk Meclisi üyeleri tarafından okunan Kuran Tilaveti ve İstiklal Marşının ardından, Kadın Meclisi adına Gül Kendirli yaptığı basın açıklamasında, vatan topraklarının her bir karışının şehitlerin aziz kanıyla sulandığını belirterek, bu toprakların bizler için cennetten farksız olduğunu söyledi.

Son dönemlerde coğrafyamız üzerinde oynanan oyunlara birlik ve beraberlik içinde en büyük dersi verdiğimizi ifade eden Kendirli, millet olarak zor günlerde tek yumruk halinde hareket edebileceğimizi tüm dünyaya gösterdiğimizi ifade etti.

Kendirli, “Yine bugün sınırımızda terör örgütleri tarafından başlatılan haince bir girişim ile karşı karşıyayız. Ülkemizin sınır güvenliği ve bu bölgede istikrarın sağlanması adına Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan “Zeytin Dalı Harekâtını” destekliyoruz. Zeytin Dalı Harekâtı ile hem ülkemizin güvenliği hem de bu bölgede barış ve huzurun tesis edileceğine yürekten inanıyoruz” dedi.

Kendirli, “Kurtuluş Savaşı ve Çanakkale Zaferinde olduğu gibi iman dolu göğse sahip olan şanlı ordumuz sayesinde vatan topraklarında korkusuzca yaşayabiliyoruz. Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Çocuk Meclisi olarak devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız ve destekçisiyiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 217
Bu Ay : 2761
Toplam : 2761

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom