Bu sempozyumda gençler konuşacak

BİLSAM Kurtuba Akademi tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Ulusal Öğrenci Sempozyumu bu yıl "adalet arayışı" temasını işleyecek.

Bu sempozyumda gençler konuşacak Türkiye-Dünya

2016 yılında "Geçmişten Günümüze İnsanoğlunun İdeal Arayışı" temasını konu alan Kurtuba Akademi, bu yıl "adalet arayışı" temasını gündemine almıştır. Bu serinin erdem, özgürlük, ahlak, anlam vb. temalarla devam ettirilmesi düşünülmektedir.

BİLSAM Kurtuba Akademi tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Ulusal Öğrenci Sempozyumunun amacı; ülkemizde bahse konu olan alanlarda okuyan, araştıran ve düşünceler geliştiren gençlerimizi bir araya getirerek ürettikleri bilgi, düşünce ve yaklaşımları akademik çevreler ve kamuoyu ile paylaşmalarına imkân tanımaktır.

Türkiye’nin birçok ilinden ve birçok üniversitesinden lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri tarafından onlarca bildirinin sunulacağı sempozyumumuza başta gençler olmak üzere bütün halkımız davetlidir. 

Bu vesileyle, tekrar, sivil toplum, sosyal girişimcilik, bilim, kültür ve sanatı önemseyen ve gençlerimizin bu meselelere kafa yoruyor olmasını anlamlı bulan herkesi IV.Ulusal Öğrenci Sempozyumumuza davet etmek istiyorum. 4 Kasım Cumartesi saat 09.45’de başlayacak olan sempozyumumuz, BİLSAM Konferans Salonunda gerçekleştirilecek ve 2 gün sürecektir.  Sempozyumun detaylarına www.bilsam.org/kurtuba adresinden bakabilirsiniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 198
Bu Ay : 3996
Toplam : 3996

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom