Malatya ekonomisinin dinamizmi daha da artırılmalı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına aday olan İş Adamı Namık Şahin, Malatya AKP İl Başkanı Hakan Kahtalı’yı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

Malatya ekonomisinin dinamizmi daha da artırılmalı Malatya Ekonomi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası seçimi hakkında ziyaretlerini yapan Namık Şahin, seçim süreci ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

MTSO Adayı Namık Şahin;

“Ak Parti Hükümetleri döneminde bölgemizin kalkınması için birçok desteklemeler yapıldı.  Malaryamız da ciddi paylar aldı. Malatya civar iller arasında başta sağlık, kayısı tarımı ve sanayisi ile bir cazibe merkezi konumunda bulunuyor. Doğu ve Güneydoğudan gelen birçok nüfusu tutabilmekte, istihdam sağlayabilmektedir. Malatya çevresinde bulunan birçok ilin üretin unsurlarına ana tedarikçi olarak destek vermektedir. Bu anlamda Malatya ekonomisinin öneminin farkındayız. Bizler AK Parti İktidarından daha fazla destek ve üretim teşviklerinin alınmasını arzu ediyoruz. Malatya ekonomisinin dinamizmini daha da artırmak adına özverili bir ekiple katkı vermek için arzu ve iradeye sahibiz.” İfadesini kullandı.

Malatya AK Parti İl Başkanı Hakan Kâhtalı,  AK Parti, ülke kalkınması için verdiği mücadeleyi her zamankinden daha da artırarak devam edeceğini vurguladı.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri vesilesi ile gerçekleşen ziyareti memnuniyetle karşıladı ve sürecin Malatya’ya hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 314
Bu Ay : 8210
Toplam : 12959

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom