11.Tarım Fuarına davetlisiniz

11. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı, 12 Nisan Çarşamba günü saat 13.00’de Mişmişpark Fuar Alanı’nda açılıyor.

11.Tarım Fuarına davetlisiniz Malatya Ekonomi

Çakır: “12 Nisan’da, tüm hemşerilerimi Mişmişpark’taki açılışa bekliyoruz”

11. MALATYA TARIM FUARI AÇILIYOR

11. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı, 12 Nisan Çarşamba günü saat 13.00’de Mişmişpark Fuar Alanı’nda açılıyor.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Tarım Fuarı’na bütün vatandaşları davet etti.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya’nın son yıllarda bir fuarlar şehri haline geldiğini belirterek, vatandaşların bu fuarlara katılarak, gerek teknolojik gelişmeleri, gerekse de fuarda sunulan hizmetlerden faydalanmalarının büyük önem taşıdığını söyledi.

Malatya’da 10’dan fazla fuar düzenlendiğini belirten Başkan Çakır, “Bölgesinin cazibe ve çekim merkezlerinden biri olan Malatya’mızı aynı zamanda bir Fuarlar Şehri haline getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Malatya; sahip olduğu konumu, hayata geçirilen sosyal ve kültürel tesisleri, bu tesislerde düzenlenen yüzlerce etkinlik ve programlar ile bölgesinin kültür şehri olmakla birlikte; yıl içerisinde düzenlenen 10’dan fazla fuar ile de fuarlar şehri haline gelmiş bulunmaktadır.

Belediyemiz iştiraklerinden biri olan Kültür A.Ş. tarafından organize edilen fuarlarımızın hemen hemen tamamı ulusal ölçekte olmakla birlikte; Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Kitap Fuarı ile Yapı ve Dekorasyon Fuarı ülkemiz sınırları dışına taşarak uluslararası ölçekte gerçekleştirilen fuar özelliğine sahip bulunmaktadırlar.

Her geçen yıl hizmet kalitesini ve standardını artırarak gerçekleştirilen fuarlarımıza katılımcıların da aynı oranda ilgilerinin artması bizleri fevkalade mutlu etmektedir.

12 Nisan Çarşamba günü saat 13.00’de Mişmişpark Fuar Alanı’nda açılışını yapacağımız 11. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’na tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Fuarın şimdiden Malatyamıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ücretsiz otobüs seferleri

Öte yandan Tarım Fuarı’nı ziyaret etmek isteyen vatandaşlar için ücretsiz otobüs seferleri de düzenlenecek. 12-16 Nisan tarihleri arasında; Akçadağ’da 09.20, Battalgazi’de 09.00, Kale’de 08.15, Yazıhan’da 08.30, merkez eski Belediye Binası önünde de 09.00-17.00 saatleri arasında belediye otobüsleri vatandaşları ücretsiz olarak fuar alanına taşıyacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 36
Bu Ay : 7159
Toplam : 11908

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom