Sıra Emlak Danışmanlığı Yasasında

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonun düzendediği toplantıya katılan  Günrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi emlak yasası için tarih verdi.

Sıra Emlak Danışmanlığı Yasasında Ekonomi

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonun Malatya ev sahipliğinde düzendediği toplantıya katılan  Günrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi emlak yasası için tarih verdi.

Malatya ramada otelde düzenlenen kahvaltılı toplantıya Malatya Oda ve yönetimi, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu başkanı Haci Ali Taylan, Malatya'da faaliyet yapan emlak danışmanları, esnaf ve sanatkarlar oda başkanı ve oda temsilcileri, Ak Parti il yönetimi katıldılar.

Malatya Emlak komisyoncuları Başkanı Ali Özgül yaptığı kunuşmada katılımcılara teşekkür ederek bugün güzel bir müjde beklediklerini belirtti.

 Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu başkanı Haci Ali Taylan, emlakçı sektörünün sorunların çözümü için bugün önemli bir gün olduğunu ifade ederek, emlak seltörünün markalaşmasının önemine değindi.

 Günrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi yaptığı açıklamada ikinci el otomobil piyasası için yapılan çalışmanın sona gelindiğini , seçimden sonra yasallaşacağını, sonrasında ise emlak danışmanlığı yasasına çalışacağını belirtti. Bunun da inşallah bir yıl gibi bir sürede taraflarca ele alının yasasını çıkarmak istediğinin müjdesini verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet