Taştepe'de öğrencilere ikram

İYİLİKDER Malatya Temsilciliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi Taştepe Çok Amaçlı Sosyal Tesisi’nde lise öğrencilerine öğle yemeği ikramında bulundu.

Taştepe'de öğrencilere ikram Malatya Haber

İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) Malatya Temsilciliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi Taştepe Çok Amaçlı Sosyal Tesisi’nde lise öğrencilerine öğle yemeği ikramında bulundu. Yaklaşık 120 öğrenciye verilen ikramın ardından konferans programı da gerçekleştirildi.

Taştepe Mahallesi’nde bulunan Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin katıldığı programın ikramını, Anadolu Platformu’na bağlı İYİLİKDER sağladı. Metin Emiroğlu Lisesi Müdürü Metin Benli, yaptığı konuşmada ikramdan dolayı teşekkür ettiklerini belirtti. Benli, İYİLİKDER’in Afrika ve Asya başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde; Suriye’de, Irak’ta, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” Hadis-i Şerifi doğrultusunda el uzatmaya çalışan, onlara bir parça olsun birşeyler götürmeye çalışan bir kuruluş olduğunu belirtti.

İYİLİKDER’in hayırsever işadamlarının desteğiyle sunduğu ikramın ardından Niyazi Mısri Cami İmam-Hatibi Hüsameddin Gürsul bir konferans verdi. Gürsul, öğrencilere konferansında; genç sahabelerden Musab bin Umeyr’i anlattı.

Öğrencilerin ilgiyle takip ettiği programda Anadolu Platformu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Zekeriye Şengöz, Taştepe Mahalle Muhtarı Mehmet Kılıç ile Anadolu Platformu’na bağlı Meşale Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Tamer Çalhan da hazır bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 598
Bu Ay : 6682
Toplam : 6682

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom