Yeni sanayicilerin yetişmesine katkı sağlıyacağız

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret ettiler.

Yeni sanayicilerin yetişmesine katkı sağlıyacağız Malatya Ekonomi

Gerçekleştirdikleri kongre sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Hüseyin Kalan, “Sayın Başkanımızın eski bir MÜSİAD’lı olmasından dolayı ayrı bir sevgi ve muhabbet duyuyoruz. MÜSİAD Malatya Şubesi olarak Malatya ve ülke adına her ne varsa birlikte konuşuyor ve tartışıyoruz. Sayın Başkanımızın her zaman fikirlerinden istifade ediyoruz” şeklinde konuştu.   

MÜSİAD önemli bir misyon üstlenmiştir

MÜSİAD Malatya Şube Başkanlığı görevine yeni seçilen Hüseyin Kalan ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar dileyen Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, “MÜSİAD dün olduğu gibi bugünde ekonomiye katkı sunmaya devam etmektedir. Anadolu’da yeni sanayicilerin yetişmesi adına önemli bir misyon üstlenmiştir. Ülkenin her alanda gelişmesine ve bütünlüğüne yönelik birçok sosyal alanda da aktif ve dinamik bir şekilde çalışmaktadır.

Türkiye ekonomisi dünyada belli bir noktaya ve büyüklüğe geldi. Dış baskılar ve terör olayları ekonomimizde zaman zaman durgunlukların yaşanmasına sebep olmaktadır. MÜSİAD her zaman istihdama ve üretime önem vererek ülke ekonomisinin dinamik taşlarından biri olmaya çalışmıştır. Her geçen gün misyon ve sorumluluklarını yerine getirerek, daha da başarılı olduğunu görmekteyiz. İnşallah yeni yönetimde bu başarı grafiğini daha da yükseklere taşır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 333
Bu Ay : 1651
Toplam : 1651

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom