Kalkınma için bize düşeni yapacağız

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Malatya Şubesi Başkanı Hüseyin Kalan yönetim kurulu üyeleri birlikte Vali Toprak’ı ziyaret etti.

Kalkınma için bize düşeni yapacağız Malatya Ekonomi

25 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilen 19. olağan kongrenin ardından kongrenin yenilenmesi ile gerçekleştirilen olağan üstü kongrede yeniden başkanlığa seçilen Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Malatya Şubesi Başkanı Hüseyin Kalan yönetim kurulu üyeleri birlikte Vali Toprak’ı ziyaret etti.

Başkan Kalan, MÜSİAD Malatya Şube Başkanlığı görevine seçilmesi ve yeni yönetim kurulunun oluşturulması sonrası ilk Vali Toprak’ı ziyaret ettiklerini belirterek kendilerini kabullerinden dolayı Vali Toprak’a teşekkür edip yönetim kurulu üyelerini takdim etti.

Tanışmanın akabinde Vali Toprak’a yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Kalay, ilk kongrenin ardından gerçekleştirilen olağanüstü kongrede de tekrar aday olduğunu ve dernek üyelerinin teveccühü ile yeniden başkanlığa seçildiği belirterek “ Yönetim kurulu üyelerimizin ve dernek arkadaşlarımızın desteği ile görevimizi layığı ile yapacağımıza inanıyorum. İlimizin hak ettiği yere gelmesi için sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düşmekte. MÜSİAD olarak bizlerde bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diyerek Vali Toprak’ında bu çalışmaların da her zaman için yanlarında olacağına olan inancını vurguladı.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı ve üyelerine yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Toprak, başkan ve yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dileyerek “MÜSİAD’ ın gerek ekonomik kalkınmada, gerek sosyal kalkınmada gerekse de sosyal sorumluluk projelerinde ülkemizde önemli bir misyonu var. Bu anlamda Malatya’da da Malatya şubesi olarak sizlerinde burada aynı misyonu, aynı çalışmayı, aynı sosyal sorumluluğu, aynı ekonomik ve sosyal hedefleri, aynı birlikteliği, sevgiyi, hoşgörüyü yanı noktada iyi bir şekilde götüreceğinize inanıyorum.“ diyerek Malatya’nın daha ileri gitmesi noktasında gerçekleştirilecek her türlü çalışmaya desteğini ve katkısını sağlayacağı belirtti.

Kaynak:Malatya Valiliği

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 348
Bu Ay : 2832
Toplam : 2832

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom