Komşuluk en iyi mirasımızdız

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi “Komşuluk Kültürü” lokomotif projesinin kamuoyunda daha çok yer bulması için destek turlarına devam ediyor.

Komşuluk en iyi mirasımızdız Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi “Komşuluk Kültürü” lokomotif projesinin kamuoyunda daha çok yer bulması için destek turlarına devam ediyor. Bu kapsamda Malatya İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Levent İskenderoğlu’nu ziyaret edildi.

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, “Komşuluk Kültürü” projesi kapsamında yapmış olduğumuz ziyaretlerin amacının bu kültürü yeniden gün yüzüne çıkartmak olduğunu belirterek, ziyaretlerin projesinin kabul görmesi ve desteklenmesi açısında büyük bir önem taşıdığını, bu ziyaretlerin zaman zaman devam edeceğini belirtti.

Projenin şehirde kendini hissettirmeye başladığını söyleyen Malatya İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Levent İskenderoğlu, “Birlikte yaşamanın ortak koşullarını en iyi benimsemiş, farklılıklarla bir arada yaşamanın yegâne örneği ve tecrübesi olan İslam Medeniyetinin temsilcileri olarak bunu yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak gibi önemli bir misyonu üstlenmiş oluyorsunuz” dedi.

İskenderoğlu, sloganlarının tamamının önemli bir anlamı ve mesajı içerdiğini belirterek, “Komşuluk Bu Topraklardaki En İyi Mirasımızdır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 4
Bu Ay : 7127
Toplam : 11876

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom