Yazıhan için katkı sunmaya sunmaya çalışacağız.

Yazıhan Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi YEKSAM Yönetim Kurulu Üyeleri Yazıhan Kaymakamı İdris Akça’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yazıhan için katkı sunmaya sunmaya çalışacağız. Malatya İlçe

Çorum Bayat ilçe kaymakamlığından Malatya Yazıhan kaymakamlığına atanan İdris Akça’ya göreve başlaması dolayısıyla bir ziyaret gerçekleştiren YEKSAM Yönetim Kurulu Başkanı Onur Güneş, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Cavlak, Vahap Altunok, Erol Yiğit, Veysel Güler ve Hüseyin Polat yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti. Ziyarete, YEKSAM Yönetim Kurulu Üyesi ve Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk’te eşlik etti.

1 Aralık 2016 tarihli Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Yazıhan’a ataması yapılan Bingöl Solhan doğumlu Kaymakam İdris Akça ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yazıhan, gelişmeye açık bir ilçemiz. Şahsım, kamu kurumlarında çalışan arkadaşlarımız, halkımız ve Yazıhanımızın gelişmesine katkı sunmaya gayret eden sizlerle birlikte bu gelişimi sürdürme konusunda elimizden geleni yapacak ve netice alacağımıza inanıyorum. Her konuda istişare etmenin faydalı olacağı inancındayım. Dolayısıyla sizlere her zaman kapımız açıktır.” dedi.

Yazıhan Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi’nin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Onur Güneş ise, “Sayın Kaymakamımızın ilçemizin gelişimi konusundaki istekliliğini görüyoruz. Bir sivil toplum örgütü olarak sizlerin her zaman yanında olacak, çalışmalarınıza katkı sunmaya çalışacağız.” dedi.

YEKSAM ziyareti sırasında Darende Kaymakamı Ali Türk’de İdris Akça’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Hem Yazıhan’ın hemde Darende’nin şehirlerarası yol güzergâhında bulunmasının artılarının değerlendirildiği ziyaret yaklaşık 45 dakika sürdü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 137
Bu Ay : 5331
Toplam : 5331

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom