MAŞTİ etrafına panel çit

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

MAŞTİ etrafına panel çit Malatya Güncel

Daha önce MAŞTİ’de çatı yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de garaj etrafını panel çit ile kapatırken, ayrıca yeni mescit yapılacak.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, MAŞTİ arkasına yapılan Trambüs Bakım İstasyonu ile Şehit Hamid Fendoğlu Şehirlerarası Otobüs Terminali arası, panel çit ile kapatıldı.

Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan çit üzeri tel kaplaması ile MAŞTİ’ye giriş ve çıkışların kontrollü ve güvenli bir şekilde yapılmasının hedeflendiği kaydedildi.

Bay-Bayan Mescidi yapılıyor

Malatya Şehit Hamid Fendoğlu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde ayrıca, mevcut mescidlerin yetersiz kalması nedeniyle yeni mescid alanları da oluşturulacak. İnsan trafiğinin çok yoğun olduğu MAŞTİ’de, seyahat eden vatandaşların rahat bir şekilde ibadetlerini yapabilmelerine imkan vermek için mevcut mescidlerin yetersiz kalması nedeniyle bay ve bayanlar için ayrı ayrı yeni mescidlerin yapıldığı belirtilerek, kısa süre içerisinde hizmete gireceği kaydedildi.

Gerek panel çitlerin çekilmesi ve gerekse yeni mescidlerin yapılmasının önemli birer eksikliği giderdiğini belirten MAŞTİ esnafları, memnuniyetlerini dile getirerek, Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 340
Bu Ay : 11891
Toplam : 11892

Son Eklenen Firmalar

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI

Ay Nakliyat

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: Medya İnternet