Bu şirketin varlığı hepimize güç veriyor

Esenlikter araba kazanan Mustafa Sarıcı; ’44 TL’ye otomobil kazanılır mı diye sorulduğunda evet kazanılır ancak Esenlik’ten alışveriş yapınca dedi.

Bu şirketin varlığı hepimize güç veriyor Malatya Ekonomi

Otomobil Kazananları Anahtarlarını Teslim Aldı

Esenlik Kazandırıyor birinci etap otomobil kazananları anahtarlarını Genel Müdür Hulusi Boyraz, Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ve Genel Müdür Yardımcısı Mesut Bozkurt’un elinde aldılar.

‘Şirketimiz Yeni Malatyaspor’ayıllardır önemli katkılar sağlıyor’

 Esenlik şirketinin artık Türkiye’de tanındığını ifade eden Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek; ‘Esenlik Malatya’mızın katma değer katan bir marka. Marketinde bütün alışverişimizi yaparak çıkabildiğimiz tek kuruluş. Yeni Malatyaspor’a yıllardır ciddi katkılar sağlayan bir şirket. Hem Malatya’mıza kazandırıyor hem de artık Türkiye’de önemli bir şirket halinde dönüştü. Ülkemizin tamamında markamızı görmek istiyoruz’ ifadelerini kullandı.

‘Bu şirketin varlığı hepimize güç veriyor’

Esenlik’in her daim kazandırdığını ifade eden Genel Müdür Hulusi Boyraz; ‘Her aşamada kazanıyorsunuz. Kaliteyi en iyi ve uygun bir şekilde sizlere ulaştırırken müşterisi, üreticisi, çalışanı ve şehri kazanıyor. Kanaatle elde etmiş olduğu karı müşterileriyle paylaşıyor. Malatya’nın kurgu anlamında en önemli şirketi. Malatya’mıza gelecekte çok güzel değerler katacak bir şirket. Bu şirketin varlığı hepimize güç veriyor. Bir kişinin, kurumun kazandığı değil bütün şehrin kazandığı bir değer. Önü ve misyonu açık bölgesel bir değere dönüşen büyük bir şirket. Her alanda varlığı ve üretimi olan bir şirket. Daha güzel projeler ve kampanyalar yapmaya devam edeceğiz’ dedi.

Esenlik’in sürekli müşterisi olduğunu söyleyen otomobil kazananı Hatice Yılmaz; ‘Mutlu oldum. Senelerdir Esenlik’in iyi bir müşterisiyim. Otomobille ödüllendirilmek ayrı heyecan verdi bize’

Şirketimizin müşterisine değer verdiğini ifade eden Ekrem Akagündüz; ‘Öncelikle beklemiyordum ama bana çıktığında çok heyecanlandım. Esenlik şirketine teşekkür ederiz’

İlk alışverişinde otomobil kazandığını dile getiren Suat Köseoğlu; ‘İstanbul’dan Malatya’ya yeni taşındım. İlk alışverişimi Esenlikten yaptım ve kazandım. Teşekkürler’

Esenlik’ten alışveriş yapanların kazandığını söyleyen Mustafa Sarıcı; ’44 TL’ye otomobil kazanılır mı diye sorulduğunda evet kazanılır ancak Esenlik’ten alışveriş yapınca. Allah razı olsun’ dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 368
Bu Ay : 8427
Toplam : 8427

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom