Büyükşehirden toplu taıma araçlarına denetim

Kurallara uymayan araçların plaka ve yetki belgeleri iptal edilecek.

Büyükşehirden toplu taıma araçlarına denetim Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından S,J,T,M plakalı toplu taşıma araçları ile ilgili denetimler devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı halkın huzurlu, güvenli ve konforlu seyahat etmesi için denetimlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir belediyesi tarafından verilen bilgilere göre, Ulaşım Hizmetleri Dairesi Toplu Ulaşım Hizmetleri Şube Müdürlüğüne bağlı Toplu Taşıma Denetleme Birimi tarafından; işletme ruhsatı, hat ve güzergâh ihlalleri, araç kapasitesinden fazla yolcu taşıma ve kış şartlarına uygunluk konularında araçlar denetleniyor.

1-14 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılan denetimler sonucunda 473 toplu taşıma aracının kontrol edildiği, bu toplu taşıma araçlarından kurallara uymadığı tespit edilen 158 araç hakkında gerekli cezai işlemin uygulandığı bildirildi.

Öte yandan, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nca denetimlerin aralıksız bir şekilde devam edeceği, denetimler sırasında kurallara uymadığı tespit edilen toplu taşıma araçlarının plaka ve yetki belgelerinin iptal edileceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 117
Bu Ay : 7263
Toplam : 7263

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom