BİMER şikayetleri çözüm buluyor

Büyükşehir Belediyesi BİMER ve CİMER birimine, 1 Ocak -24 Ekim 2016 tarihleri arasında toplam 2500 civarında başvuru yapıldı ve vevaplandı.

BİMER şikayetleri çözüm buluyor Malatya Haber

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı Basın Yayın Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER), vatandaşlar tarafından Büyükşehir Belediyesi ile ilgili olarak Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezlerine yapılan başvurular, yasal süresi içerisinde cevaplandırılarak gereği yapılıyor.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre; Büyükşehir Belediyesi BİMER ve CİMER birimine, 1 Ocak -24 Ekim 2016 tarihleri arasında toplam 2500civarında başvuru yapıldı. Sözkonusu başvuruların tamamı konularına göre ilgili birimlere yönlendirilerek, başvuru sonucunun tekrar bildirilmesi isteniyor. Başvurular ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz tüm cevaplar ilgili birimlerden geldikten ve onaylandıktan sonra, hem vatandaşa hem de Başvurunun yönlendirilmiş olduğu Başbakanlık veya Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezlerine ulaştırılıyor.

1 Ocak 2016 tarihinden bugüne kadar Büyükşehir Belediyesine yönlendirilen 2500dolayındaki başvurunun tamamına cevap verildiği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 226
Bu Ay : 2429
Toplam : 2429

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom