Motaş abonmanlar online alınabilecek

MOTAŞ online başvuru imkanını başlatıyor. Online akıllı kart başvurusuyla sıra beklemeden akıllı kart sahibi olunacak

Motaş abonmanlar  online alınabilecek Malatya Haber

Tamgacı:“İnsanın zamanını kıymetli bilip zaman israfının önüne geçmek ve hayatı daha yaşanabilir kılmak için toplu taşımda yenilikler yapmayı sürdürüyoruz”

Malatya toplu taşımını yürüten MOTAŞ, ulaşımda bir yeniliğe daha imza attı. Akıllı kartlarda web üzerinden başvuruyu hayata geçirerek daha önce hayata geçirdiği yeniliklere bir yenisini daha kattı.

MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Hayatı daha yaşanabilir kılmak için sürekli olarak toplu taşımda yenilikler yapmayı sürdürüyoruz. Hangi yenilikleri yaptığımıza bakarsak, özetle: önceleri işlek bir caddede yol üstünde olan kart merkezini daha güvenli ve daha rahat bir ortama taşımakla işe başladık. Yani Malatya Kart Danışma Merkezini İnönü Kapalı Çarşısına taşıdık. Böylelikle kaldırım kenarında oluşan bilet kuyruğundan halkımızı kurtardık. Yeni yerde yeniliklerle hizmete devam ediyoruz. Modern, ferah bir ortamda bekleme koltuklarına oturarak sıramatikten banka usulü alınan sırayı bekleyerek kısa süre içerisinde işlemlerin gerçekleşmesini izleme imkânı getirdik.

Müşterilerimizi devamlı olarak en kolay işlemlerle muhatap etmeye çabalıyoruz. Kart başvuruları için 18 yaş altı öğrencilerden istenen belgeleri kaldırarak kâğıt ve zaman israfının da önüne geçtik” diyen Tamgacı insanın zamanına azami saygı gösterdiklerini belirterek,“israfa şiddetle karşı olan şirketimiz, kuyruklarda, kart işlemleri sırasında geçen zamanı israftan sayarak üniversite ve eğitim camiası için internet üzerinden online olarak akıllı kart başvuru imkanı sunduk.

“Sıra Yok Beklemek Yok!”

Şimdi tam kart, öğrenci kartları, öğretmen ve 65 yaş kart başvuruları için de online başvuru imkanını başlatıyoruz. Online akıllı kart başvurusuyla sıra beklemeden kısa bir sürede akıllı kart sahibi olabiliyorsunuz. Bunun için web üzerinden www.motas.com.tr adresini ziyaret ederek istenen birkaç işlemi gerçekleştirdikten sonra Malatya Kart Danışma Merkezimize uğrayarak kartınızı alabiliyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

1 Kasım 2016’dan itibaren web üzerinden www.motas.com.tr sayfasını ziyaret ederek akıllı kart başvurusu yapılabileceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 832
Bu Ay : 6916
Toplam : 6916

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom