İhtiyacınız olmayana, ihtiyacımız var

Büyükşehir Kent Konseyi ve Yardım Gönüllüleri Derneğinden “İhtiyacınız Olmayana İhtiyacımız Var” yardım kampanyası kapsamında yardımlar yapılıyor.

İhtiyacınız olmayana, ihtiyacımız var Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi ve Malatya Yardım Gönülleri Derneği’nin başlattığı “İhtiyacınız Olmayana İhtiyacımız Var” kampanyası kapsamında Malatya genelindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşılarak çeşitli yardımlar yapılıyor. İlimizde ve il dışında bulunan bazı hayırseverlerin de destek olduğu kampanyaya her geçen gün verilen destek artıyor.

Malatya’nın Büyükşehir olmasından sonra ilçelerde de faaliyetlerini sıklaştıran Büyükşehir Kent Konseyi bu kapsamda ilçelerde bulunan ihtiyaç sahiplerini kaymakamlıklar ve belediyeler aracılığı ile tespit ederek, giyim, sağlık, eğitim ve gıda gibi temel ihtiyaçlar temin etmek suretiyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir.” Hadis-i Şerif’ine vurgu yaparak, “Yardımlaşmak ve yardımseverlik dinimizde ve toplumumuzda önemli bir değer. Toplumsal hayatta karşılaştığımız maddi sorunların insanlar arasında yapılan yardımlaşma ile çözülebileceğine inanıyorum.”dedi.

Bu yardımların her zaman devam etmesi gerektiğine değinen Pektaş, yardımlarından dolayı Malatya Büyükşehir Kent Konseyi ve Malatya Yardım Gönüllüleri Genel Kurul Üyelerine ve Malatyalı hayırsever iş adamlarına teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 333
Bu Ay : 8392
Toplam : 8392

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom