İhtiyacınız olmayana, ihtiyacımız var

Büyükşehir Kent Konseyi ve Yardım Gönüllüleri Derneğinden “İhtiyacınız Olmayana İhtiyacımız Var” yardım kampanyası kapsamında yardımlar yapılıyor.

İhtiyacınız olmayana, ihtiyacımız var Malatya Güncel

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi ve Malatya Yardım Gönülleri Derneği’nin başlattığı “İhtiyacınız Olmayana İhtiyacımız Var” kampanyası kapsamında Malatya genelindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşılarak çeşitli yardımlar yapılıyor. İlimizde ve il dışında bulunan bazı hayırseverlerin de destek olduğu kampanyaya her geçen gün verilen destek artıyor.

Malatya’nın Büyükşehir olmasından sonra ilçelerde de faaliyetlerini sıklaştıran Büyükşehir Kent Konseyi bu kapsamda ilçelerde bulunan ihtiyaç sahiplerini kaymakamlıklar ve belediyeler aracılığı ile tespit ederek, giyim, sağlık, eğitim ve gıda gibi temel ihtiyaçlar temin etmek suretiyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir.” Hadis-i Şerif’ine vurgu yaparak, “Yardımlaşmak ve yardımseverlik dinimizde ve toplumumuzda önemli bir değer. Toplumsal hayatta karşılaştığımız maddi sorunların insanlar arasında yapılan yardımlaşma ile çözülebileceğine inanıyorum.”dedi.

Bu yardımların her zaman devam etmesi gerektiğine değinen Pektaş, yardımlarından dolayı Malatya Büyükşehir Kent Konseyi ve Malatya Yardım Gönüllüleri Genel Kurul Üyelerine ve Malatyalı hayırsever iş adamlarına teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 76
Bu Ay : 114
Toplam : 114

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom