Sergi yoğun ilgiden dolayı uzatıldı

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Şairler ve Yazalar Çalışma Grubunun hazırladığı “Foto Şiir” sergisi yoğun ilgi görüyor.

Sergi yoğun ilgiden dolayı uzatıldı Malatya Kültür-Sanat

23 Eylül Cuma günü Malatya Park AVM de açılışı yapılan sergide Malatyalı Fotoğrafçı/Şair Hasan Basri Tuncel’in yaklaşık 60 yıldır fotoğrafladığı 105 adet fotoğraf sergileniyor.

Hasan Basri Tuncel, “Foto-Şiir” sergisine yoğun ilgi ve katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 60 yıllık emeğinin karşılığının ancak bu kadar güzel bir şekilde alınabileceğini ifade etti.

Tuncel, fotoğraflarının sergilenmesinde emeği geçen Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a, Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a ve Malatya Park AVM yönetimine teşekkür etti.

Malatyalı sanatseverlerin yoğun ilgi ile karşıladığı “Foto-Şiir” sergisi 7’den 77’ye herkes tarafından ziyaret ediliyor. Sergi alanını gezen sanatseverler fotoğraflar da Malatya’nın tarihini, kültürünü, gelenek ve göreneklerini gördüklerini dile getirerek serginin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreterliğinden alınan bilgiye göre, 25 Eylül Pazar günü kapanması gereken serginin, yoğun istekten dolayı 29 Eylül Perşembe gününe kadar devam edeceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 80
Bu Ay : 7226
Toplam : 7226

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom