Gençlik Konseyi, Gençleri iş dünyasına hazırlıyor

Gençlik Kurulu Derneği, Gençlik Konseyi Başkanlığı ile Kosgeb İl Müdürlüğü ve İş Kur İl Müdürlüğü, gençleri iş dünyasına hazırlıyor.

Gençlik Konseyi, Gençleri iş dünyasına hazırlıyor Malatya Haber

Gençlik Kurulu Derneği, Gençlik Konseyi Başkanlığı ile Kosgeb İl Müdürlüğü ve İş Kur İl Müdürlüğü arasında hazırlanan protokol ile gençleri iş dünyasına hazırlıyor.

Konu ile alakalı açıklama yapan Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet Bayduz; "Gençlik bizim geleceğimiz, gençlik bizim varoluş sebebimizdir. Ben şahsım olarak,Gençliğine sahip çıkmayan bir millet yok olmaya mahkumdur sözünü yarım veya eksik buluyorum. Biz, gençler olarak Devletimize ve Milletimize sahip çıkmalıyız.

Çünkü Gençler artık bilinçli, gençler artık başarılı ve gençler artık sorumluluk sahibi. Bu yüzden bizlerde Mensubu olduğumuz Gençliği temsilen gençliğe hizmet ediyoruz, buda Sosyal Devlet ilkesinin bize sunmuş olduğu en büyük kanıttır. Gençlik Konseyi olarak devletimizin bize sunmuş olduğu imkanları kullanmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

KOSGEB il Müdürümüz Murat Seki Beyin ve İşkur İl Müdürümüz Vahap Toman beyinde desteği ile gençlerimizi iş dünyasına ve Ticaret dünyasına hazırlamak için Kolları sıvadık. Umuyorum ki Milletimizin özlediği gençliği yetiştiriyoruz. Milletimizin umutla beklediği yardımsever ve Girişimci gençliği yetiştiriyoruz. İmkanlarin kapılarını bize sonuna kadar açan herkese çok teşekkür ediyorum. Girişimcilik Eğitim Kursumuza başvurmak isteyen tüm gençlerimizi bekliyorum." Dedi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 460
Bu Ay : 7606
Toplam : 7606

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom