Milli takımı temsil edecekler

İrlanda’da Kick Boks Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek olan Malatya'nın Kick Boks sporcularından madalya bekleniyor.

Milli takımı temsil edecekler Malatya Spor

İrlanda’da Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecekler

Mecburi Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik hizmetlerinde de Türkiye genelinde örnek çalışmalar gerçekleştiren Malatya Büyükşehir Belediyesi, spor alanında elde ettiği başarıları, milli takıma oyuncu göndererek taçlandırıyor.

Daha önce değişik alanlarda şampiyonluklar yaşayan Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nün 5 sporcusu, geçtiğimiz haftalarda Sakarya’da yapılan Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya kazandılar.

Türkiye Şampiyonası’nda önemli başarılar elde eden Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Sporcuları’ndan 57 kg’da Hakan Karakuş ile 79 kg’da Furkan Dermanbey Milli Takım’a çağrıldı.

Bir süre milli takım kampında antrenmanlara katılan Büyükşehir Belediye Sporlu bu iki sporcu, 27 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında İrlanda’da yapılacak olan Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecekler.

Barman: Madalya bekliyoruz

Konuyla ilgili olarak bilgiler veren Büyükşehir Belediye Spor Kulüp Başkanı Orhan Barman, son yıllarda Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın büyük destekleriyle önemli başarılara imza attıklarını belirterek, milli takıma giden Kick Boks sporcularından Türkiye adına madalya beklediklerini söyledi. Barman, “Her iki sporcumuzun da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. sporcularımıza ve milli takımımıza başarılar diliyorum. Kulübümüzün başarılarında her zaman yanımızda olan ve destek veren  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet ÇAKIR a Teşekkür ederim” dedi. Barman, kulüp olarak KickBoks’daki başarılarında antrenör Hasan Basri Karakuş’un da önemli katkıları olduğunu belirtti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 327
Bu Ay : 8386
Toplam : 8386

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom