Bu kültür merkezi Erkenek için

Doğanşehir İlçesi Erkenek Mahallesinde inşa edilecek Kültür Merkezi için 10 Haziran 2016 Cuma günü ihale yapılacak.

Bu  kültür merkezi Erkenek için Malatya İlçe

Malatya merkezde birçok mahallede çok amaçlı sosyal tesisler ve semt konakları yaparak vatandaşların hizmetine sunan Malatya Büyükşehir Belediyesi bu hizmetlerini ilçelerde de gerçekleştiriyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu fiziki yatırımların yanında vatandaşların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını gidermek içinde projeler hazırlayarak hayata geçiriyor. Hazırlamış olduğu projelerle birçok ilçede Kültür Merkezi projelerine başlayan Büyükşehir Belediyesi, Doğanşehir İlçesine bağlı Erkenek Mahallesinde de toplam inşaat alanı 1040 m2 olan kültür merkezi projesini ihale aşamasına getirdi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Doğanşehir İlçesi Erkenek Mahallesinde inşa edilecek Kültür Merkezi için 10 Haziran 2016 Cuma günü ihale yapılacak.

Merkez içerisinde; 1 adet kurs salonu, 1 adet çok amaçlı salon, 1 adet MASKİ irtibat bürosu, 4 adet ofis ile sosyal etkinliklerin düzenlenebileceğibirimler yer alıyor.

Kültür Merkezinin, bölgede önemli bir eksikliği gidereceği, vatandaşların vakit geçirip birçok etkinlikten istifade edebileceği bir yer olacağı belirtildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 253
Bu Ay : 6268
Toplam : 6268

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom