Çakır, kitap fuarını ziyaret etti

Ahmet Çakır beraberinde H. Uğur Polat ve Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın ile birlikte 5. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret etti.

Çakır, kitap fuarını ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkanı H. Uğur Polat ve Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın ile birlikte 5. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarını ziyaret ederek, fuara katılan yazar, yayınevi ve ziyaretçilerle sohbet etti.

5. Anadolu Kitap Fuarının yoğun ve tempolu bir şekilde geçtiğini belirten Başkan Çakır, “Kitap Fuarımız Türkiye’deki sayılı fuarlardan biri haline geldi. Ziyaret etmiş olduğumuz yayınevlerimizden ve yazarlarımızdan olumlu tepkiler aldık. Almış olduğumuz bu olumlu tepkiler bizi son derece memnun etti. Kitap fuarındaki amacımız kitaplara olan ilginin daha da üst seviyelere çıkarılmasıydı. Fuarımıza hemşerilerimizin ciddi bir katılımı olduğunu gördük. Bu da bizi olduğu kadar yazar ve yayınevlerimizi de son derece memnun etmekte. Kitap fuarımızda söyleşiler, paneller her gün devam ediyor. Yazarlarımız, okul programları çerçevesinde öğrenci ve öğretmenlerle de buluşuyorlar.

Önümüzdeki yıl kitap fuarımızın inşallah daha kapsamlı yapacağız. Bu sene yurt dışından katılan yazarlarımız ve yayınevlerimiz vardı. Bu sayıyı seneye daha da çoğaltmayı hedefliyoruz. Okuyan, araştıran bir il olmasından dolayı Malatya’ya en uygun fuarlardan birinin kitap fuarı olduğuna inanıyorum. Bütün katılımcılara, yazarlara katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kitap Fuarımızın amacına ulaştığına inanıyorum” dedi.

Kitap Fuarında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a büyük ilgi gösteren öğrenciler, Başkan Çakır’la hatıra fotoğrafı çektirip, kitap imzalattılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom