Bu Ödülü Trambüs Getirdi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Ödülleri töreni, 25 Nisan Pazartesi günü Ankara Ticaret Odası Congresium’dagerçekleştirildi. Malatya ödül aldı.

Bu Ödülü Trambüs Getirdi Türkiye-Dünya

Verimlilik Genel Müdürlüğü “Verimlilik Ödülleri Töreni” yapıldı

 

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEŞVİK ÖDÜLÜ ALDI

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Verimlilik ile ilgili düzenlenen bir yarışmada Trambüs Projesi ile Teşvik Ödülünü kazanmamız bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.”

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından üçüncüsü düzenlenen Verimlilik Haftası Verimlilik Ödülleri töreni, 25 Nisan Pazartesi günü Ankara Ticaret Odası Congresium’dagerçekleştirildi.

Düzenlenen Verimlilik Ödülleri töreninde, Malatya Büyükşehir Belediyesi de Trambüs Projesi ile Teşvik Ödülü aldı.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ödülünü Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın, Bakan Fikri Işık’ın elinden aldığı bildirildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ödül töreninin ardından yaptığı değerlendirmede, “Verimlilik ile ilgili düzenlenen bir yarışmada Trambüs Projesi ile Teşvik Ödülünü kazanmamız bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.

Başkan Çakır, “Hemen her fırsatta dile getirdiğimiz gibi, yaptığımız fizibilite çalışmalarına göre Malatya için en uygun sistem Trambüsidi. Yüzde 75 tasarruflu, çevre dostu, hızlı, konforlu olması ve diğer özellikleri karar vermemizde etkili oldu.

Hizmete girdiği günden buyana hemşehrilerimiz de trambüslere büyük ilgi gösteriyorlar. Bugün de Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği Verimlilik Ödül Töreninde, Teşvik Ödülü almamız hem Belediyemiz, hem de Malatya adına büyük önem taşımaktadır. Ödül aldığımız için büyük mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 656
Bu Ay : 3140
Toplam : 3140

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom