Minik Çocuklar Kent Konseyini Ziyaret Etti

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi organizasyonunda Alpaslan İlkokulu anaokulu öğrencileri Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi ve Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliğini ziyaret etti.

Minik Çocuklar Kent Konseyini Ziyaret Etti Malatya Güncel

 Alpaslan İlkokulu anasınıfı öğretmenleri Derya Demirci ve Fatma Çavdar gözetiminde gerçekleşen ziyarette çocuklar MABESEM’de verilen kursları yakından tanıma imkânı buldular.

Çocuklar MABESEM’de bilim merkezini gezerek birbirinden farklı icatları ve deneyleri inceleyip, kil şekillendirme atölyesinde eğlenceli vakit geçirdiler.

MABESEM ziyaretinden sonra çocuklar Kent Konseyi Genel Sekreterliği’nde, Genel Sekreter Abdullah Pektaş tarafından ağırlandılar. Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, çocuk meclisinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında kısa bilgi verdi. Pektaş, çocuklar için bir tiyatro gösterisi hazırladıklarını belirterek, “En kısa zamanda seyyar tiyatro gösterimizi çocukların beğenisine sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, programın sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Alpaslan İlkokulu anasınıfı öğretmenleri Derya Demirci ve Fatma Çavdar ise yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat Etkinlikleri Şube Müdürü Coşkun Karaağaç’a teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 447
Bu Ay : 485
Toplam : 485

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom