İhsan Süreyya Sırma Maltya'ya Geliyor

Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, Altı Nisan Çarşamba günü Malatya Kongre ve Kültür Merkezinde “Peygamber Efendimizi ( SAV) Anlamak” konulu konferansta Malatyalılarla buluşacak.

İhsan Süreyya Sırma Maltya'ya Geliyor Malatya Kültür-Sanat

Yeşilyurt Belediyesi ve Yeşilyurt Kaymakamlığının ortaklaşa düzenledikleri “Yeşilyurt Kitap Yurdu” projesi çerçevesinde Altı Nisan Çarşamba günü Malatya’ya gelecek olan Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, öncelikle okul ziyaretlerinde bulunacak.

Fatih Lisesi ve Sadettin Konevi Lisesini ziyaret edecek olan ünlü yazar, burada kitaplarını imzalayacak, öğrencilerle sohbet edecek. “PEYGAMBER EFENDİMİZİ ( SAV) ANLAMAK” KONULU KONFERANS İslam Tarihi dalında 30 kitabı ve 200’ü aşkın ilmî makalesi yayınlanan, millî ve milletlerarası birçok konferansta tebliğler sunarak büyük bir hayran kitlesine sahip olan Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma Malatyalılarla buluşacak. Sırma, altı nisan çarşamba günü saat 19.30’da Kongre ve Kültür Merkezinde “Peygamber Efendimizi ( SAV) Anlamak” konulu konferans verecek. Konferansa tüm halkımız davetlidir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom