Sorumluluk Duygusu Anlatıldı

Gençlik Konseyi Başkanlığının Organizesi ile Kürsü Sende Programının Bu haftaki Konuğu Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur POLAT oldu.

Sorumluluk Duygusu Anlatıldı Malatya Kültür-Sanat

Gençlik Konseyi Başkanlığının Organizesi ile Kürsü Sende Programının Bu haftaki Konuğu Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur POLAT oldu. Konu ile alakalı açıklama yapan Gençlik Konseyi Başkanı Ahmet BAYDUZ şu ifadeleri kaydetti:

 "  Milletimizin içine fitne sokmak isteyenleri ve Milletimizi birbirine kırdırmak isteyenleri şiddet ile kınıyorum. Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü savunmak için canlarını ortaya koyan asil ve yiğit askerlerimizi, Polislerimizi kutluyorum.

Ay yıldızlı Bayrağımızın göklerde dalgalanması için canını veren Şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimize Allah'dan Rahmet diliyorum. Herkes emin olsun, bugün öyle bir gençlik yetiştiriyoruz ki Ülkesini, Vatanını, Milletini, Bayrağını seven, Devletini bilen, Büyüğünü ve Küçüğünü sevip sayan, Dinine uygun bağlı bir şekil de yetişen, Atatürk İlke ve İnkılaplarını bilen bir gençlik yetiştiriyoruz.

Biz, Gençlik Konseyi olarak Sorumluluğu yüksek, yükü çok ağır bir yola girdik. Bu kutlu yol da bugüne kadar bizi asla yalnız bırakmayan tüm siyasilerimize, bürokrasi temsilcilerimize ve yerel yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bize bugün Gençlikte Başarı ve Gençlikte Sorumluluk duygusunu anlatan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur POLAT bey'e çok teşekkür ediyorum." dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom