Vatandaş Ulaşımdan Ne İstiyor

Malatya toplu taşım hizmetini yürüten MOTAŞ, ‘müşteri memnuniyeti’ anketi yapıyor.

Vatandaş Ulaşımdan Ne İstiyor Malatya Haber

“Müşteri Memnuniyeti Birinci Önceliğimizdir”

Malatya toplu taşım hizmetini yürüten MOTAŞ, ‘müşteri memnuniyeti’ anketi yapıyor

MOTAŞ, müşteri memnuniyetini ölçmek ve müşteri taleplerine göre çalışmalarına yön vermek için başlattığı anket çerçevesinde araç içerisinde ve duraklarda birebir vatandaşlara sorular yöneltiyor.

MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, müşteri memnuniyetinin birinci öncelikleri olduğunu vurgulayarak; “Müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmayı hedeflediğimiz içinanket yaptırıyoruz.Müşterilerimizin ihtiyacının giderilmesi ve makul isteklerinin karşılanması için anlaştığımız özel bir anket firmasına araçlarımız içerisinde anket yaptırıyoruz. Yaptırdığımız anketin sonucuna göre müşteri memnuniyetinin düzeyini öğrenecek, talebe göre süreçleri revize ederek memnuniyetin maksimum düzeye ulaşması için gerekli çalışmaları başlatacağız” ifadelerine yer verdi.

“Müşteri Memnuniyeti Sürdürülebilir Olmalı”

Tamgacı, “müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli anahtarı işletmenizi sağlıklı tutmak ve sürekli geliştirmektir” diyerek açıklamasını şu ifadelerle sürdürdü; “İşletmemizin müşteri memnuniyetini geliştirmek ve arttırmak için öncelikle  müşteri memnuniyetini ölçmemiz gerekiyordu. Uygun ölçümlemeyi yapmadan müşteri memnuniyetinin iyi veya kötü olduğunu bilemeyiz. İşte bunun için başlattığımız anket çalışmasında artık sona gelindi. 10 bin kişi üzerinde yapmayı planladığımız anket bittiğinde sonuçları kamuoyuyla paylaşacağız. Yürüttüğümüz hizmeti en iyi şekilde devam ettirmek için araştırmalarımız sürecektir.

Ayrıca tüm personelimizin garantili müşteri memnuniyetinin sadece bir amaç olmadığını aynı zamanda zorunlu ve başarılabilir olduğunu kavramaları için bilinçlendirme eğitimleri veriyoruz. Memnuniyetin sürdürülebilir olması ve her gün artarak devam etmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bunun oluşması için de eğitim faaliyetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 431
Bu Ay : 754
Toplam : 754

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom