İzleyenler Duygulandı

"Hepgül Aysel" konulu tiyatro gösterisi izleyenleri duygulandırdı.

İzleyenler Duygulandı Malatya İlçe

 Kuluncak Belediye Başkanlığının katkılarıyla Belediye Sosyal Tesislerinde 30.03.2016 tarihinde tiyatro balans tarafından gösterime giren  "Hepgül Aysel" konulu tiyatro gösterisi izleyenleri duygulandırdı.

Saat 10:30 da başlayan İlk seansın bitiminde, tiyatronun izleyiciler üzerinde büyük etki yarattığı görülürken, aynı zamanda Kuluncak'lı olan ve bir çok sinama ve dizi filminde rol alan Sefa ZENGİN 'in performansı büyük beğeni topladı. Tiyatro gösterisini oynayan oyunculara ilk seans bitiminde Belediye Başkanı Mehmet BOYRAZ tarafından plaket verildi. Bütün oyuncuları performanslarından dolayı tebrik etti.

 Plaket töreni esnasında Başkan BOYRAZ Kadının hayatımızdaki önemine değinirken, aileyi oluşturan anne ve babanın yeni yetişen nesillere güzel yönleriyle örnek olması gerektiğini, Cennettin annelerin ayağı altında olduğunu ve her kadınında bir anne olduğunu unutmadan yaşantımızı sürdürmemiz gerektiğini, Kadının dinimizde ve ahlaki yapımızda ayrı bir öneme  sahip olduğunu, bu önemide hakketiğine inandığını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 418
Bu Ay : 741
Toplam : 741

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom