Futbol Turnuvasında Çeyrek Final Heyecanı

Malatya Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği daire başkanlıkları arası futbol turnuvasında çeyrek final heyecanı yaşanıyor.

Futbol Turnuvasında Çeyrek Final Heyecanı Malatya Haber

Mişmişpark Fuar alanı girişinde bulunan Pınarbaşı Halı Saha Tesisleri’nde oynanan ve büyük heyecana sahne olan grup maçları tamamlandı. 4 gruptan kıyasıya oynanan maçlar sonunda ilk iki sırayı alan takımlar çeyrek finale yükseldi. A grubunda İmar İşleri Dairesi Başkanlığı ile Hukuk Müşavirliği, B grubunda Yol Yapım Asfalt Şube Müdürlüğü ile Özel Kalem Müdürlüğü, C grubunda Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ile Esenlik Temizlik İşleri Müdürlüğü, D grubunda ise İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı ile Çevre Koruma Kontrol Dairesi Başkanlığı çeyrek finale çıkmayı başardı. A grubunu yenilgisiz lider tamamlayan İmar İşleri Dairesi Başkanlığı 38 gol atıp 10 gol yerken, grubu ikinci sırada bitiren Büyükşehir Hukuk Müşavirliği 35 gol atıp 19 gol yedi. Grup maçları büyük çekişmeye sahne olan B grubunu, ikili averaj sonucunda Yol Yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğü birinci bitirdi. 13 puan toplayan bir diğer ekip olan Büyükşehir Özel Kalem Müdürlüğü de gruptan ikinci olarak çıktı.

C grubunu 5 galibiyet, 1 mağlubiyet ve topladığı 15 puanla birinci tamamlayan Kültür Sosyal İşleri Dairesi Başkanlığı ile 4 galibiyet 1 mağlubiyet ve bir de beraberlik alan Esenlik Temizlik İşleri Müdürlüğü gruptan çıkmayı başardılar. D grubunda ise Büyükşehir İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı ile Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı topladıkları puanlarla çeyrek final oynamaya hak kazandılar. Malatya Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nın çeyrek final karşılaşmaları 28 Mart Pazartesi günü oynanacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 679
Bu Ay : 4705
Toplam : 4705

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom