Eczacılardan Kızılay'a Yardım

Malatya’da bulunan eczaneler, ihtiyaç sahibi aileler ve Türkmenler için çocuk maması, çocuk bezi ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan yardım malzemelerini Malatya Kızılay Şube Başkanlığı’na teslim etti.

Eczacılardan Kızılay'a Yardım Malatya Haber

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı'na eczanelerden yardım yapıldı. Malatya’da bulunan ihtiyaç sahibi aileler ve Türkmenler için çocuk maması, çocuk bezi ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan ürünler Malatya Kızılay Şube Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere eczanelerden teslim alındı. Eczacı Hazal Solmaz, ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmeye çalıştıklarını ifade ederek, yardım noktasında aracı olan Kızılay’a teşekkür etti. Eczacı İsmail İrfan Köse ise, “Türk Kızılayı, ülkemizde ve dünyada ihtiyaç sahibi insanlara uzanan merhamet elidir. Malatya’da bulanan ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak bizlere gerçekten huzur veriyor. Yapılan yardımların yerine ulaştığını bilmek bizleri mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Ürünleri teslim alan Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın da, ihtiyaç sahibi aileler için yapılan anlamlı bağıştan dolayı eczacılara teşekkür etti. Yalçın, “Yönetim Kurulu üyemiz Eczacı Ferhat Sevil tarafından hayır için çakılan kıvılcım, gün geçtikçe kocaman bir ateş oluyor. İyi yürekli hayırsever insanların desteği ile her geçen gün büyüyen yardım hareketi bizleri ve ihtiyaç sahibi aileleri mutlu etmeye devam ediyor. Mamalar, çocuk bezleri ve diğer kişisel temizlik maddeleri koliler halinde ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya devam ediyor. Tüm eczacılarımızı da bu kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 484
Bu Ay : 807
Toplam : 807

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom