Terör Boğulmaya Mahkumdur

Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı sadi ergül Ankaradaki terör saldırısı ile ilgili yayınladığı basın bildirisinde, bizler, bu saldırıları “Haçla Hilal”in “İmanla inkâr”ın savaşı olarak görüyoruz. Alçakça yapılan bu saldırıları kınıyor ve lanetliyoruz,dedi.

Terör Boğulmaya Mahkumdur Türkiye-Dünya

Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı sadi ergül Ankaradaki terör saldırısı ile ilgili yayınladığı basın bildirisinde, bizler, bu saldırıları “Haçla Hilal”in “İmanla inkâr”ın savaşı olarak görüyoruz. dedi.

“Nerede bir can ölse,

Oralı olur yüreğim, olmalı zaten.

Olmazsa “İnsan” olmaz yüreğim.

(Ahmet Arif)

Yapılan açıklamada;

"Cumhuriyetin kuruluşundan bugüne en güçlü dönemini yaşayan ülkemizin etrafı ateş çemberi ile çevrilmiş durumdadır. Bundan istifade etmeye çalışan iç ve dış mihraklı, şer güçler, bu son dönemde bütün kinlerini kusmaya çalışmaktadırlar. Şairin de yukarıda ifade ettiği gibi “İnsan” olamamış bir güruh tarafından ülkemizin huzuruna, güven ortamına bomba atılmış, yüreğimiz dağlanmıştır. Bu insanlıktan nasibini alamamış olanlar, Allah’ın izniyle kendi kinlerinde boğulacaklardır. Anadolu insanının sağduyusu, hükümetimizin dirayetli hareket tarzıyla boğulmaya da mahkûmdurlar.

Ankara’daki bu alçakça saldırı ile masum insanların kanlarını döken, Ülkemizi bu ateş çemberinin içine çekmeye çalışan, bu hainlere gereken cevap, dün olduğu gibi bugün ve yarın da verilecektir, buna inancımız tamdır.

Bu saldırılar tüm kaos çetelerinin, kollektif bir anarşizm anlayışı ile bir araya getirilerek ve cepheler genişletilerek, Ülkemize diz çöktürme çabasıdır. Demokratik yöntemlerle elde edemediklerini terörle, kanla, kaosla elde etmeye çalışmaktadırlar. Bu saldırılar bir kez daha bunların samimiyetsiz olduğunu gözler önüne sermiştir. Sözde Kürt halkının savunuculuğunu yaptığını iddia edenlerin, gerçekte Kürt halkını kullanarak, dış güçlerin ülkemizdeki piyonluğunu yapmaktadırlar.

Birlik Vakfı Malatya şubesi olarak bizler, bu saldırıları “Haçla Hilal”in “İmanla inkâr”ın savaşı olarak görüyoruz.  Alçakça yapılan bu saldırıları kınıyor ve lanetliyoruz. Bu menfur saldırı neticesinde yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz." ifadesi kullanıldı.                                       

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 197
Bu Ay : 1515
Toplam : 1515

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom