İş Adamlarından Girişimcilik

Malatyalı iş adamlarından Hikmet Tanrıverdi ve Yenal Göğebakan, İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Malatya İşadamları Derneği (MİAD) işbirliği ile düzenlediği “Girişimcilik ve Kariyer Söyleşileri” etkinliğinde konuştu.

İş Adamlarından Girişimcilik Malatya Haber

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHGİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi ve Cybersoft Yönetim Kurulu Başkanı Yenal Göğebakan, etkinlik öncesi İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Ziyaretin ardından Çelik ile misafirleri “Girişimcilik ve Kariyer Söyleşileri” etkinliğine katılmak üzere Hoca Ahmet Yesevi Konferans Salonu’na geçti. Etkinliğe, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’in yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Davut Özbağ, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum, Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ziya Kesiriklioğlu, Malatyalı iş adamları, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte konuşmacı olarak davet edilen Malatyalı iş adamlarından Hikmet Tanrıverdi ve Yenal Göğebakan, katılımcılara iş hayatı, kariyeri ve tecrübelerini anlattı. Hayatın hangi safhasında olursa olsun herhangi bir alanda başarılı olmak isteniyorsa azimle çok çalışmak, mutlaka herhangi bir yabancı dil bilmek, inovasyona açık ve vizyonel düşünmenin önemine vurgu yapan Hikmet Tanrıverdi ve Yenal Göğebakan, öğrencilere kendi hayatlarından kesitlerle başarılı olma hakkında bilgi verdi.

Söyleşi sonunda Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik tarafından konuşmacılara kristal plaket ve hediye paketi verildi. Daha sonra Çelik ile birlikte İnönü Üniversitesi Güneş Enerjisi Santralini de gezen misafir iş adamları gördükleri ilgi nedeniyle müteşekkir olduklarını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 227
Bu Ay : 1545
Toplam : 1545

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom