Çocuklara Giysi Yardımı Yapıldı

İstanbul Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi ve Malatya İş Adamları Derneği (MİAD) üyesi Yenal Göğebakan, MİAD Sevgi evlerini ziyaret ederek, çocuklara giysi yardımı yaptı.

Çocuklara Giysi Yardımı Yapıldı Malatya Haber

Malatya kariyer Günleri etkinliği kapsamında Malatya’ya gelen İstanbul Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi ve MİAD Üyesi Yenal Göğebakan, MİAD Sevgi evlerini ziyaret ederek, burada kalan 110 çocuğa kıyafet yardımı yaptı. İşadamları kıyafetleri dağıtımında çocuklarla birlikte zaman geçirip, sohbet etti. Ziyarette konuşan Tanrıverdi, "Açıldığı günü hatırlıyorum, o günden bu güne üstüne katkılar gelmiş. Çok güzel bir yer olmuş, ilk yapıldığında Türkiye'de ilk projelerden biriydi.

Devlet güzel imkanlar sağlamış. Çocuklarla beraber olmak bizi mutlu etti, bundan sonrada inşallah geleceğiz. Burada sünnet töreni yapacağız. İstanbul gezisi yapacağız" diye konuştu. Sevgi Evlerinden etkilendiğini söyleyen Göğebakan, "Kapıdan içeri girdiğimde burada yapılanlardan çok etkilendim. Dünyada yatan bütün kötülüklerin altından umutsuz yatan bir çocukluk vardır. Buradaki çocukların gözlerinde mutluluk var huzur var, buna katlı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 85
Bu Ay : 85
Toplam : 85

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom