400 Aileye Yardım Paketi Verildi

Malatya Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 400 aileye gıda ve temizlik ürünü yardımı yapıldı.

400 Aileye Yardım Paketi Verildi Malatya Haber

Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından gönüllü üyelerin de katılımı ile yardıma muhtaç 400 aileye hazırlanan gıda paketleri dernek binasında araçlarla ihtiyaç sahibi ailelere temsil edildi. Malatya Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı İhsan Çolak, hayırsever, bağışçılar tarafından yapılan yardımların yetim ailelere teslim edildiğini belirterek “Yaklaşık 3 aydır yetimlerimize gıda paketi yardımın da bulunamamıştık, Bağışçılarımız bu durumu öğrencince, hemen yardımda bulunarak ailelere destek oldular” diye konuştu.

Dernek zihniyetinden çok güzel insanların bir araya geldiği bir aile olduklarını belirten Çolak, “Bugün 400 aile yapacağımız yardımlar içerisinde ayçiçeği yağı, şeker, çay, mercimek, pirinç, bulgur, helva, tuz, meyve, makarna, sıvı deterjan, çamaşır suyu gibi gıda ve temizlik malzemeleri bulunuyor. Yardıma muhtaç ailelerimizin bugün mutlu olacaklarını düşünüyorum. Hayırsever iş adamlarına ve değerli bağışçılarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Hayırsever iş adamlarından Mehmet Özer ise, kendileri ile yardıma muhtaç aileler arasında bir gönül bağı oluşturan Yetimler Kervanı Derneği’ne teşekkür ettiğini söyledi. İş adamı Zafer Kök ise her zaman derneğe destek olacaklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 77
Bu Ay : 8957
Toplam : 8957

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom