Öğrencilerden, Poyraz'a Ziyaret

Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Özel Çamlıca Okulları öğrencileri Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz’ı ziyaret etti.

Öğrencilerden, Poyraz'a Ziyaret Malatya Güncel

Öğretmenleri eşliğinde Vergi Dairesi’ni ziyaret eden Çamlıca Okulu öğrencileri burada Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz’ı makamında ziyaret ettiler. öğrencileri vergi bilinci hakkında bilgilendiren Poyraz, “Vergi Haftası’nın temel amacı, vergi bilincinin benimsetilmesi ve daha çok küçük yaşlarda insanlara bu bilincin aşılanmasıdır” diye konuştu. Ülkede vergi bilincinin artırılması ve vergiye gönüllü uyumun yaygınlaştırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftasının Vergi Haftası olarak kutlandığını belirten Poyraz, “Vergi tüm vatandaşların milletine karşı sorumluluğudur. Vergi ödemenin en temel ilkelerinden biri, toplumsal sınıf farkı tanımadan tüm vatandaşların bu görevi yerine getirmeleridir. Vergi ülkemiz için oldukça önemli gelir kaynaklarındandır. Ülkemizde vergiye verilen önemin artması ve herkesin düzenli olarak vergi ödemesi için çeşitli etkinlikler yapılmaktadır” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda ise Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Özel Malatya Çamlıca Okullarının bu bilinçli hareketini takdir ederek öğrencilere hediyeler verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom