STK'lılar Diyalog Halinde Olmalı

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mehmet Balin Sivil Toplum Kuruluşlarının(STK) önemine dikkat çekerek, “Malatya’nın kalkınması için STK’lar sürekli diyalog halinde olmalı” dedi.

STK'lılar Diyalog Halinde Olmalı Malatya Haber

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ve Yönetim Kurulu Üyeleri STK ziyaretleri kapsamında Malatya Elektrik Mühendisleri Odasını ziyaret etti. Ziyarette konuşan MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin 2016 yılı içerisinde Sivil Toplum Kuruluşları ile beraber daha sık bir araya gelmeye çalışacaklarını ifade ederek “Malatya’nın ekonomisinin büyümesi ve kalkınması için Sivil Toplum Örgütleri büyük bir önem arz ediyor. Bunun içinde STK’lar sürekli diyalog halinde olmalı, sık sık bir araya gelmeliler” diye konuştu. Malatya Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Hatice Bilge Aksoğan’ın yaklaşık 1 yıl önce göreve geldiğini hatırlatan Balin “Kendisine bu vesile ile hayırlı olsun diyoruz. Bundan sonraki süreçte hep beraber Malatya için neler yapabiliriz bunları tartışıp konuşacağız” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Hatice Bilge Aksoğan ise “Bizde göreve geldiğimiz andan itibaren diğer STK’larla birlikte hareket etmeye çalışıyoruz. Bunun ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom