Yerel Gazete Al Altın Kazan

alatya’da, Yerel gazete al, altın kazan projesi kapsamında iş yerinde yerel gazete bulunduran şanslı berber altın ödülünü aldı.

Yerel Gazete Al Altın Kazan Malatya Haber

Basın İlan Kurumu (BİK) Malatya Şubesi ile Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası işbirliğiyle düzenlenen 'Yerel gazete al, altın kazan' projesi nedeniyle Şubat ayı ödülü bu sefer Paşaköşkü Mahallesi İsmet Paşa Caddesi üzerindeki berberler ve kuaförler arasında seçildi. BİK Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı ile Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Toptaş, en az 2 yerel gazete bulunduran berber ve kuaförlerin isimlerini torbaya koyarak çekiliş yaptı. Hüseyin Korkmaz isimli berber tarafından yapılan çekilişte Şubat ayının şanslı berberi Hasan Sarıtaş isimli berber oldu.

BİK Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı, Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası ile birlikte yürüttükleri kampanyaya dahilinde berber ve kuaförleri ziyaret ettiklerini ifade ederek daha öncede 'Yerel gazete al, altın kazan' projesi Kahveciler Esnaf Odası ile birlikte yürüttüklerini hatırlattı. 'Yerel gazete al, altın kazan' projesi kapsamında her ay berberleri ve kuaförleri ziyaret ederek en az 2 yerel gazetenin bayilerden alma şartını kontrol ettiklerini belirten Abacı, “2 yerel gazete bulunduran Berber ve Kuaförlerin isimlerini torbaya koyuyoruz. Yaptığımız çekilişle ismi çıkan berbere gram altın hediye ediyoruz” diye konuştu.

Bu kampanya ile berber ve kuaförlere gelen müşterilerin bu şekilde kentin yerel gündemini de yakinen takip etme fırsatı yakaladıklarını kaydeden Abacı, zamanın tanığı olan gazetelerin daha fazla alınıp okunması için bu tür çalışmaları sürdüreceklerini dile getirdi. Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Toptaş ise, 960 üyeleri bulunduğunu belirterek, "BİK Malatya Şubesi ile odamız işbirliğiyle başlattığımız 'Yerel gazete al, altın kazan' projesi kapsamında Şubat ayının şanslı esnafını belirledik. Berber ve kuaför esnaflarımızın kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz. Gazete bayilerinden alacakları 2 yerel gazete üyelerimize maddi külfet getirmeyecek. Çünkü bir yerel gazetenin fiyatı 25 ile 40 kuruş arasında diyerek, kentine sahip çıkma adına yerel gazetelerin alınıp destek verilmedir" diye konuştu. Şubat ayının şanslı berberi Hasan Sarıtaş ise iş yerlerinde gazete bulundurmalarının hem kendileri, hem de müşteri açısından yararlı olduğunu ifade ederek, “Tıraş için gelen müşteriler sıra beklerden gazete okuma fırsatı buluyorlar” şeklinde konuştu.

Yerel gazete almayan berber ve kuaför esnaflarını gazete almaya davet eden Sarıtaş, proje için ise BİK Şube Müdürü Abacı’ya ve Oda Başkanı Toptaş’a teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 105
Bu Ay : 8985
Toplam : 8985

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom