Muhasebeciler Odasına Ziyaret

27. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde. Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

Muhasebeciler Odasına Ziyaret Malatya Haber

Ziyarette konuşan Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, ”Bugün itibariyle vergi haftasını kutlamaya başladık bu çerçevede ziyaretlerimiz olacak. Bu çerçevede sizi ziyaret ettik. Vergi haftasının temel amacı biliyorsunuz toplumda vergi bilincini benimsetilmesi ve devlet kurumları arasında sivil toplum kuruluşları arasında ilişkileri daha yaygın hale getirmek. Vergiyi daha tahsil hale getirmek.

Biz buna vergide gönüllü uyum diyoruz. Vergide gönüllü uyumunu en üst seviye çıkarmak için vergi haftası etkinliklerini yapıyoruz. Burada tabi birinci önceliğimizin özellikle çocuklarda vergi bilincinin oluşması yani toplumda şöyle veya böyle belli bir seviyeye toplum bilincini ve vergi bilinci var. Ama çocuklarımızda yeniden vergi bilincini oluşturmak ve üst seviyede oluşturmak adına bu tür vergi haftası etkinlikleri yapıyoruz.

Bu çerçevede inşallah dolu dolu bir vergi haftası kutlaması yapacağız. Bu kapsam da öğrencilere personele mükellefe yönelik etkinliklerimiz var. Vergi rekortmenlerimiz için ödül gecesi yapacağız onların ödüllerini takdim edeceğiz. Sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde kan bağışı kampanyalarımız olacak" diye konuştu.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt, ise ziyaretten dolayı Poyraz”a teşekkür etti. Bozkurt, "Vergi haftasının vergi bilincinin toplumun her kesimince benimsenmesine ve verginin ülkemiz için öneminin bir kez daha vurgulanmasına verginin geleceğimiz için önemini anlatacak şekilde kutlamaya çalışan siz konuklarımıza ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 242
Bu Ay : 4608
Toplam : 4608

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom