Rektör Çelik'ten Doğanşehir'e Ziyaret

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Doğanşehir ilçesini ziyaret ederek, yapımı devam eden İnönü Üniversitesi Doğanşehir Vahap Küçük Meslek Yüksekokulu’nun inşaatında incelemelerde bulundu.

Rektör Çelik'ten Doğanşehir'e Ziyaret Malatya İlçe

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Doğanşehir ilçesinde yapımı devam eden Doğanşehir Vahap Küçük Meslek Yüksekokulu’nun inşaatında incelemelerde bulundu. Daha sonra Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ile bir araya gelen Çelik, “Bugün hem Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’ü ziyaret ettik hem de yapımı devam eden Doğanşehir Meslek Yüksekokulu binamızın inşaatını gezdik. 2016 yılı sonunda veya 2017 başında inşaatımız bittiğinde, Sürgü’deki meslek yüksekokulumuz ile Doğanşehir’deki meslek yüksekokulunu birleştirerek, Vahap Küçük Meslek Yüksekokulu olarak hizmete açacağız.

Şu anda bilgisayar bölümü birinci ve ikinci öğretim programımız var. İdealimiz üçüncü bölümü de açmak. İnşallah üçüncü bölüm ile ilgili olarak öğretim üyesi ihtiyacı karşılanacak. Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’e de teşekkür ediyoruz. Doğanşehir’de böyle bir okulun temellerini attı. İnşallah bundan sonrası da üniversitenin görevi ve üniversitemiz üzerine düşeni yapacak” dedi. Okulun inşaatını haziran ayı gibi bitirmeyi vaat eden Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ise inşaatın yüzde 51’lik kısmını haziran ayında teslim etmeye çalışacaklarını ifade etti.

Konuşmalardan sonra Çelik, Küçük’e kahve fincanı takımı hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 97
Bu Ay : 8977
Toplam : 8977

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom