MTSO'dan Evren'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Meclis Başkanı Sami Payza, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçilen Ali Evren'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MTSO'dan Evren'e Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Ziyarette konuşan Erkoç, ESKKK Başkanlığı'na yeninden seçilen Ali Evren'i tebrik etti. Erkoç, “Başkanın hassasiyetle esnafımızın sıkıntı ve problemlerine duyarlı olduğunuzu biliyoruz. Önümüzdeki dönemde Malatya'nın sorunlarını hep beraber dinlendirip, beraber çözüm arayışlarında müşterek hareket edeceğiz" dedi.

MTSO Meclis Başkanı Sami Payza ise Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin etkili ve verimli hizmetleriyle küçük işletmelerin ve esnafın önünü açtığını aktardı. Payza, “Daha modern işletmelerin kurulmasına öncülük yaparak, daha yüksek potansiyele sahip küçük işletmelerin büyüyerek üretimde söz sahibi işletmeler olmasında büyük katkılar sağlıyor. Başkanımızı tebrik ediyor, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren, Malatya'nın meseleleri karşısında sivil toplum kuruluşları olarak bugüne kadar birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini ve gündeme getirdiklerini ifade etti. Evren, “Bundan sonra da birlikte hareket edeceğiz. Malatya'ya ve esnafımıza en iyi hizmeti yapmaya çalışacağız. Kapımız ve yüreğimiz herkese açıktır. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Hasan Hüseyin Erkoç ve Meclis Başkanı Sami Payza’ya hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 77
Bu Ay : 8957
Toplam : 8957

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom