Araç Filosu Güncellendi

Yeşilyurt Belediyesi, 10 adet yeni iş makinesini 2 milyon 350 bin TL bedelle satın alarak, araç filosunu güçlendirdi.

Araç Filosu Güncellendi Malatya Haber

Yeşilyurt Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün araç envanterine, 5 adet temizlik kamyonu, 1 adet yama silindir, 1 adet toprak silindiri, 1 adet paletli ekskavatör, 2 adet kepçe dahil etti. Araçların tanıtımı için MAŞTİ karşısındaki Hizmet Binası önünde düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, yeni alınan araçlarla birlikte hizmetleri daha hızlı ve etkin bir şekilde halka ulaştıracaklarını ifade etti.

Belediye araç filosuna 10 adet yeni iş makineleri kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade eden Başkan Polat, 2016 yılının ilk günlerinde araç parkını güçlendirerek, daha fazla hizmet etme imkanı yakalayacaklarını kaydetti. Polat, “Bir kurumun en büyük gücü ve kapasitesi araç parkındaki iş makinelerinin sayısıyla eşit orantılıdır. Göreve geldiğimiz ilk günden beri araç parkımızı genişletmeye ve iş makinelerinin sayısını artırmaya gayret gösterdik. İş makinelerimiz ilçemizin dört bir tarafında devam eden çalışmalarımızda hemşehrilerimizin hizmetinde olacaktır. Eğer iş makinelerinde sıkıntınız varsa arzu edilen hizmetleri yapamazsınız.

Bugün de 10 adet iş makinesini araç filomuza kazandırıyoruz. 5 adet temizlik kamyonu, 2 adet silindir, bir adet paletli ekskavatör ve 2 adet kepçeyi araç filomuza dahil ettik. Yeni iş makinelerimiz Malatya ve Yeşilyurt’a hayırlı olsun” diye konuştu. Yeni alınan araçların sergilendiği tanıtım toplantısına Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve personeller katıldı. İş makinelerinin teknik özellikleri hakkında birim müdürlerinden bilgiler alan Polat, tanıtım toplantısı için getirilen kurbanlık koyunun kesilmesini istemezken, koyunun maddi durumu iyi olmayan bir aileye gönderilmesi talimatını verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 901
Bu Ay : 2469
Toplam : 2469

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom