Arif Tunal 2015 Yılını Değerlendirdi

2015 yılını değerlendiren AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Arif Tutal, 2016 yılında Akçadağ'ın yatırıma ve hizmete doyacağını belirtti.

Arif Tunal 2015 Yılını Değerlendirdi Malatya Haber

AK Parti Akçadağ ilçe teşkilatı yönetim kurulu ve belediye meclis üyeleri ile gerçekleştirdiği toplantıda 2015 yılını değerlendiren AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Arif Tutal, 2015 yılının yatırım anlamında çok verimli geçtiğini ifade etti. Özellikle yol yapım çalışmaları anlamında çok önemli çalışmaların yapıldığını kaydeden Tutal, bütün hizmetlerin birlik ve beraberliğin neticesinde meydana geldiğini aktardı.

Amaçlarının siyaset değil hizmet için bir araya gelmek olduğunu belirten Başkan Arif Tutal, birlikte çalışma vurgusu yaptı. Tutal, “Akçadağ için yapacağımız her hizmette birlikte hareket etme anlayışı içinde kararlı olacağız. Çünkü biz Akçadağ’a hizmet etmek için buradayız. İlçemize en iyi şekilde hizmet edebilmemiz içinde bu birliktelik çok önemli, birlikten kuvvet doğar. Bu anlayış içinde birlikteliğimizi ne kadar güçlü kurabilirsek kazanan Akçadağ olacaktır. Bizim tek amacımız milletimize hizmet etmek. Milletimizi en iyi şekilde hizmet edebilmemiz için bu birlikteliği korumalıyız. Her zaman biz diyeceğiz. Kararlı bir şekilde Akçadağ'a her hizmetin en iyi şekilde gelmesi için çalışacağız. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 672
Bu Ay : 1295
Toplam : 1295

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom