Hitabet Kursu Sertifikası Verildi

Yazıhan Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (YEKSAM) tarafından Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Desteği ile açılan diksiyon ve etkili iletişim kurslarını tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Hitabet Kursu Sertifikası Verildi Malatya Haber

Düzenlenen kurslara, lise ve üniversite öğrencilerinin yanında çeşitli sektörlerde çalışan kadınlar ile siyasi partilerin kadın temsilcileri de katıldı. Eğitimlere ilginin oldukça yoğun olduğunu belirten YEKSAM Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Cavlak, hayatımızda iletişimin önemli bir yeri olduğunu belirterek, kurslara olan ilgiden memnun olduklarını kaydetti. Battalgazi Halk Eğitim Merkezi İletişim Uzmanı ve Diksiyon Eğitmeni Muhammed Emin Karadağ, eğitim sonunda kursiyerlerin kazandıkları beceriler hakkında bilgi verdi. 64 saatlik eğitimin içeriğinde ise sesin etkili kullanımı, ses eğitimi doğru seslendirmenin önemi, ünlülerin doğru çıkarılış biçimleri, yazı dili ile konuşma dili arasındaki ayrımlar, Türkiye Türkçesinin standart konuşma (İstanbul ağzı) kuralları ile hitabet doğaçlama ve beden dilinin etkili kullanımı gibi konular yer alıyor. Kursiyerlerin aldığı eğitimlerin kendileri için çok önemli olduğunu aktaran Karadağ, emeği geçenlere de teşekkür etti.

Hafta içi her gün 4 ders olarak başlatılan kursu başarıyla tamamlayan 24 kadın öğrenciye, hem Battalgazi Halk Eğitim Merkezi hem de YEKSAM adına YEKSAM Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Cavlak ve Ahmet Polat Kaya tarafından birer sertifika verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 997
Bu Ay : 7081
Toplam : 7081

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom