Karla Mücadele Tam Hız Devam Edecek

2016 yılının ilk saatlerinde yağan karla birlikte harekete geçen Malatya Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi başta olmak üzere ilçelerde de geceyi çalışarak geçirdi.

Karla Mücadele Tam Hız Devam Edecek Malatya Haber

Çalışmalar kapsamında gün boyunca 900 ton tuz kullanıldı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi, karın yağmasıyla birlikte kent merkezinde don olayına karşı tuzlama çalışmaları yaptı. Kent merkezinde arazi yapısı nedeniyle yüksek olan Beydağı TOKİ bölgesi, Konak Mahallesi, Yıldıztepe, Yukarı ve Aşağı Karagöz mahallelerinde ekipler sık sık tuzlama çalışmaları yaptı. Gün içinde merkez ilçe belediyeleriyle beraber kaldırım temizliği çalışması da yapan Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde de yoğun mesai harcadı.

Gece-gündüz ekipleri oluşturarak 24 saat hizmet veren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde başta grup yolları olmak üzere kırsal mahalle yollarının kapanmaması için ekipler belli periyotlar halinde yollarda tuzlama çalışmaları yapıyor. Kapalı mahalle yolunun bulunmadığı Malatya’da, Büyükşehir Belediyesi gün boyunca 900 ton tuz kullandı. Büyükşehir Belediyesine bağlı AYKOME Bilgi Merkezi’nin yönettiği karla mücadele çalışmaları ilçe belediyeleri ile koordineli bir şekilde sürdürülüyor. Çalışmalara MASKİ Genel Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğünde görevli personeller ve iş makineleri de destek veriyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 462
Bu Ay : 2030
Toplam : 2030

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom