Çakır Hürriyet Parkını İnceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Torun ile birlikte düzenleme çalışmalarında sona yaklaşılan Hürriyet (İsmetpaşa) Parkında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çakır Hürriyet Parkını İnceledi Malatya Haber

Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından yeşillendirme ve fidan dikim çalışmalarının yapıldığı parkta mevcut yeşil doku korunurken, kafeterya ve lokanta binalarında fiziki değişiklikler yapıldı. 20 dönümlük bir alana sahip olan park içerisine 2 bin metrekare büyüklüğünde biyolojik bir gölet yapıldı. Büyükşehir Belediyesi tarafından ayrıca çocukların güvenli ve rahat bir şekilde vakit geçirmeleri, oyun oynamaları için de çocuk oyun alanı genişletilerek, değişik oyun grupları yerleştirildi. Başkan Çakır, Hürriyet Parkı içerisine yerleştirilen mini kitap kafede de incelemelerde bulunarak, okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması noktasında, uygulamanın şehrin başka bölgelerine de yapılabileceğini söyledi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Hürriyet Parkı içerisinde bulunan yeni oyun aletleri ile oynayan çocuklarla da sohbet ederken, çocuklar Başkan Çakır'a büyük ilgi gösterdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 658
Bu Ay : 7455
Toplam : 7455

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom