ASKON Cumartesi Buluşmaları Sürüyor

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Malatya Şubesi’nin bu haftaki Cumartesi buluşmaları konuğu Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (BİLSAM) Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav oldu.

ASKON Cumartesi Buluşmaları Sürüyor Malatya Haber

ASKON Malatya Şubesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya dernek üyeleri de katılırken ASKON Malatya Şube Başkanı Mesut Karataş, yaklaşık 6 aydır faaliyette olduklarını ifade ederek her hafta cumartesi kahvaltıları buluşmaları adı altında bir araya geldiklerini söyledi. BİLSAM’ın çalışmalarını yanından takip ettiklerini belirten Karataş, “Özellikle Kurtuba Akademi Malatya’da ciddi anlamda bir boşluğu dolduruyor. Akademik anlamda belki Malatya’da yapılmayan bir çok faaliyeti Kurtuba Akademi’de görebiliyoruz” diye konuştu. BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav ise, Türkiye’de bir çok şehirde yapılanmasını tamamlayarak Malatya’da da aktif olarak çalışmaya başlayan ASKON Malatya şubesinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “ASKON Türkiye’nin önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi’ ifadelerini kullandı.

Kurtuba Akademisinin atölye çalışmaları hakkında da üyelere bilgiler sunacaklarını ifade eden Tav, ziyaretlerinin bir diğer amacının da sivil toplum kuruluşları arasındaki interaktif diyaloğu geliştirmek olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 69
Bu Ay : 3867
Toplam : 3867

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom