Suat Kılıç Başkan Çakırı Ziyaret Etti

Malatya Gençlik Konseyi Topluluğu tarafından düzenlenen “Genç Gelecek, Genç Türkiye” seminerine konuşmacı olarak katılan Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Suat Kılıç Başkan Çakırı Ziyaret Etti Malatya Haber

Malatya Gençlik Konseyi Topluluğu tarafından düzenlenen seminere katılmak üzere Malatya‘ya gelen Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, beraberinde üniversiteli gençlerle birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a konukseverliğinden dolayı teşekkür eden Kılıç, Malatya’ya daha önce pek çok kez geldiğini belirtti. Kılıç, “Malatya’ya her gelişimde kentleşme adına yepyeni hamleler görüyorum.

Bundan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Henüz çok yeni Büyükşehir Belediye Başkanı olmasına rağmen Malatya’da Belediye Başkanımız merkezden ilçelere, ilçelerden köylere uzanan hizmet koordinasyonunu çok sağlıklı bir şekilde yaptığını rahatlıkla burada gözlemleyebiliyoruz.

Son olarak bundan iki yıl önce Cumhurbaşkanımız ile Malatya’yı ziyaret etmiştik o günden bu yana Malatya’da bir ahenk kendini hissettiriyor. Malatya’da cadde ve sokakların temizliği dikkatimi çekti. Bütün bu koordinasyonun iyi bir belediyecilik ve büyükşehir anlayışı ile tesis edildiği aşikar. Bu hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımızı, ilçe belediye başkanlarımızı ve meclis üyelerimizi kutluyorum” diye konuştu.

"DENEYİMLERİ, GENÇLERİMİZE ÖRNEK OLACAK”

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç’ı Malatya’da görmekten ve ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Belediye Başkanı Çakır, “Bakanımız görevdeyken de Malatya’mıza birçok ziyaretleri oldu. Malatya’mıza ve ülkemize çok güzel eserler kazandırdı. Bundan dolayı bakanımıza teşekkür ediyorum. Bakanımız gençlerle ilgili bir program nedeniyle burada.

Deneyimleri, gençlerimiz için örnek olacaktır. Bakanımızın vereceği bilgilerin gençlerimize son derece faydalı olacağı kanaatindeyim” şeklinde konuştu. Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Başkan Çakır’ı ziyareti sırasında, Türkiye’de ilk kez Malatya’da hayata geçirilen trambüs ile ilgili de bilgiler aldı. Konuşmaların ardından günün anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç’a kayısı hediye ederken, Suat Kılıç da Başkan Çakır’a İstiklal Marşı’nın yazılı olduğu seramik tabak hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 440
Bu Ay : 6420
Toplam : 6420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom