Kamçı Afad Deposunda İnceleme Yaptı

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Lojistik Deposu’nda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

Kamçı Afad Deposunda İnceleme Yaptı Malatya Haber

Yeşilyurt ilçesi Yakınca Mahallesi’nde bulunan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Lojistik Deposu’nu ziyaret eden Vali Süleyman Kamçı’yı, Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hamza Demiralp, Depo Sorumlusu Mehmet Aşkın ve depo çalışanları karşıladı. Depo içerisinde incelemelerde bulunarak depo ve burada bulunan malzemeler hakkında bilgi alan Vali Kamçı, deponun kapasitesinin günümüz şartlarında yetersizliğini görerek, daha büyük ve uygun bir depolama alanının gerekliliğini belirtti.

VALİ YARDIMCISI DAĞDEVİREN, BİLGİ VERDİ

Vali Yardımcısı Dağdeviren de içerisinde bulunulan deponun bin M2 büyüklüğünde olduğunu, giyecek malzemeleri dışında depoda şu an 4 bin adet yatak, 8 bin adet battaniye, 20 adet jeneratör, 20 adet projektör ve 4 bin adet yemek pişirme setinin bulunduğunu belirterek, geçtiğimiz günlerde Hekimhan ilçesinde meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından ilçeye 80 adet konteyner ile 20 adet 15 M2 , 100 adet 16 M2 ve 10 adet 18 M2 olmak üzere toplam 130 adet çadırın gönderildiğini dile getirdi.

Vali Kamçı, 2. Organize Sanayi Bölgesi girişi mevkiinde yapılacak olan 112 Acil Çağrı Merkezi ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Hizmet Binası’nın yanına 3 adet bin M2'lik depo yapılması amacıyla gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi. 1 depo sorumlusu olmak üzere toplam 30 personel, 1 kamyonet, 1 minibüs ve 1 forklift ile hizmetlerin yürütüldüğü belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom