Özhan Başkan Çakır'ı Ziyaret Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, AK Parti Malatya il Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret ettiler.

Özhan Başkan Çakır'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın önemli hizmetler ürettiğini belirten AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan, “Seçim sürecince Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır bize hep destek oldu. Yaptığı hizmetleri Malatya’nın her yerinde gördük. Bu durumdan dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Bundan sonra ki süreçte elimizden geldiği kadar el birliği içinde desteklerimiz sürecek” dedi.

Malatya Milletvekillerinin ülke yönetiminde çok önemli roller üstlendiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Malatya’lıların artık Ankara da bir Bakanlığı var. Yine vekillerimizden Taha Özhan ülkemiz için stratejik bir öneme sahip olan TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanlığı görevini üstlendi. Bu görevler bizleri de mutlu etti. Hayata geçireceğimiz projelerimizde vekillerimizden alacağımız destekler ve katkılar Malatya için önemli olacak” diye konuştu..

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Taha Özhan’a kayısı ve kayısı kristali hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom