Adil Gevrek'ten Şok Açıklamalar

Yeni Malatyaspor’un Kulüp Başkanı Adil Gevrek, tehdit telefonları aldığını söyledi.

Adil Gevrek'ten Şok Açıklamalar Malatya Spor

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Adil Gevrek, “Resmen darbe yapacaklardı” diyerek kulüp üzerinde oyunlar oynandığını ileri sürdü.

"TEHDİT ETTİRİYORLAR"

Birilerinin kendisini cep telefonundan arattığını söyleyen Gevrek, “Birileri benim cep telefonumu arattırıyor. Tehdit ettiriyorlar. Bizim biraz sessiz olmamız, herkese kapımızın açık olması, bazı kesimler tarafından farklı algılandı. Tehdit etme yolunu seçtiler. Küfür etmeler ve tehdit etmeler var. Bizim Allah'tan başka kimseden korkumuz olmaz. Biz birkaç tane kendini bilmezin tehdidiyle Malatyaspor'u bırakmayız. Tehditler, şantajlar bizi yıldıramaz. Bizi biraz tanıyanlar iyi biliyor. Biz yılmayacağız. Bu yıldırma politikası devam ediyor. Biz biraz kendimize çeki düzen veriyoruz, biraz başarısızlık olunca bunlar hemen ortaya çıkıyorlar” dedi.

“BAZI ŞEYLER BENİMLE BİRLİKTE GİDECEK, BUNLARI ANLATMAYACAĞIM”

Bazı gazetecilerden kalemşör diyerek bahseden Gevrek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bazı kalemşörlerın olduğunu biliyoruz. Kalemleriyle bizi yıldırmaya çalışıyorlar. Olmayınca da tehdit etmeye başladılar. Malatyaspor'a faydalı olamayacağımızı gördüğüm zaman gideriz. Şantajlara, tehditlere pabuç bırakmayız. Biz o konuda da Malatyasporumuzu birlik ve beraberlik için çalışıyoruz. Bizi tehdit edenlere, o zihniyete de aynı sözleri söyledim. 'Bu takım Malatyalıların takımıdır. Gelin birlikte hareket edelim' dedim. Onlar da bu tavrımızı yanlış anladılar. Geçen sene şampiyon olduğumuz zamanda da şampiyon olmamamız için teknik direktöre, futbolcuya neler yaptıklarını ben biliyorum. Ben bu kulübün başındayken bana neler, takıma neler yaptıklarını hiçbir yönetim kurulu arkadaşım bilmez. Bazı şeyler benimle birlikte gidecek. Bunları anlatmayacağım.”

“RESMEN BİZE BİR DARBE YAPACAKLARDI”

Gevrek, birilerinin takıma darbe yapmak istediğini ifade ederek, kendilerinin buna müsaade etmediğini söyledi.
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, “Bu sene gol yediğimiz zaman alkışlayanları iyi biliyoruz. Camianın bunu bilmesi lazım. Takım ilk yarıyı 2-0 geride kapatmış. Daha 45 dakika varken, küfürler edildi. Takımı olumsuz etkilediler. Bunlar bilinçli yapıldı. Bu futbolcularla ilk yarıyı bitireceğiz. Bu takımla götürmeye mecburuz. Bu takıma sahip çıkılması lazımdır. Aldığımız adam, oynayamıyor olabilir. Takıma uyum sağlayamamış olabilir. Yapılması gerekeni ilk yarı bitince yapacağız.

Yönetimin gitmesini isteyenler ne yapacaklar. Bu takıma iyi şeyler yapmayı düşünenler gelip bize doğru bildikleri neyse onu söylesinler. Bu takıma adaletsizliktir. Bu takımı başkasının yönettiğini söylemek, vicdansızlıktır. En azından bana karşı saygısızlıktır. Doğrularıyla yanlışlarıyla bu takımı biz yönetiyoruz. Doğrusu veya yanlışıyla bu yönetime yapılan edepsizliktir. Bu durum Malatyaspor'un ismine yapılan en büyük haksızlıktır. Bu zihniyettekiler bunu yazıp çizmeye de devam ediyorlar. Bu takımın bir yönetim kurulu ve başkanı var. Burada son karar yönetim kurulundan çıkar. Her şeyi yönetim kararıyla yapıyoruz. Aksini söyleyenler art niyetlidir. Bu kulübü başkasının yönettiğini söylemek Malatya'ya ihanettir.

Biz şampiyon yaptığımız zaman bu sözler ortalıkta yok. Biz kimin ne olduğunu ve kimlerin ne yapmak istediğini iyi biliyoruz. Bu düşüncedeki insanlara bu takım bırakılmamalıdır. Bu konuda Belediye Başkanımız da bizimle beraberdir. Başkanımız buraya kadar takıma büyük hizmetler yapmıştır. 20 trilyon vereceğini, 30 trilyon vereceğini söyleyenler, çıkarları için mi bu takımı kullanmaya çalışıyorlar? Bunların hepsini çok çok iyi biliyoruz. Malatyaspor'un temiz ellerde kalması için başkanımız da bizimle birliktedir. Malatya'nın birleştirici gücü olan Malatyaspor'a sahip çıkmalıyız. Gençlerimizin tek eğlence yeri futboldur. Dünyanın en güncel eğlencesi futboldur. Biz eksiklerimizi düzelterek, Malatyaspor'umuzu çok çok işi yerlere taşıyacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 890
Bu Ay : 6084
Toplam : 6084

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom