Memleketinde Coşkuyla Karşılandı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Av. Bülent Tüfenkci, Bakan olduktan sonra il kez geldiği Malatya’da coşkuyla karşılandı. Şehrin girişinde davul zurnayla karşılanan Bakan Tüfenkci’yi Malatyalılar bağrına bastı.

Memleketinde Coşkuyla Karşılandı Malatya Haber

Elazığ Havaalanı'na indikten sonra karayolu ile Malatya’ya gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Av. Bülent Tüfenkci’yi Elazığ yolu üzerinde yüzlerce partili karşıladı. Davul zurna ile karşılanan Bakan Tüfenkci’ye Malatyalılar sevgi gösterisinde bulunurken, Bakanı karşılayanlar arasında Malatya Valisi Süleyman Kamçı, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile çok sayıda ilçe belediye başkanı da yer aldı.

Çiftlik dinlenme tesislerinde düzenlenen karşılama töreninde kalabalığa kısa bir konuşma yapan Bakan Tüfenkci, kendisine gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti. 1 Kasım’dan sonra oluşan 64. Hükümette kendisine verilen bakanlığın 2002 yılından beri AK Parti’ye destek veren Malatyalılara verildiğini söyleyen Tüfenkci, “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımıza ve tüm Malatyalılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Uzun araç konvoyu ile kente gelen Bakan Tüfenkci, AK Parti İl Danışma Toplantısının yapılacağı Kongre ve Kültür Merkezi’nde de Battalgazi Belediyesi Mehteran ekibi ile karşılandı. Burada da vatandaşlar, Bakan Tüfenkci’ye sevgi gösterisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom